Moje stopa ve škole vrcholí

Třináct škol z Desítky v současné chvíli poctivě pracuje na výběru projektů, které projdou do celoškolního hlasování. Ve školách probíhají výstavy a prezentace, kde navrhovatelé představují svoje projekty a přesvědčují spolužáky, aby hlasovali právě pro ně.

Vydali jsme se do ZŠ U Vršovického nádraží na celoškolní workshop, který se odehrál 11.11.2021 v 11 hodin. Žáci s velkým nadšením představovali spolužákům své projekty. Ve školním sále hrála hudba, na pódiu se střídaly jednotlivé školní týmy, které vzápětí také zpovídali redaktoři školního časopisu. Celé akci velela paní učitelka Bartošová a její pomocníci z deváté třídy, kteří měli na starost technické provedení celé akce. Do projektu se zapojila celá škola, někteří žáci připravovali diplomy za účast, další pomáhali s výzdobou sálu.

Dále jsme byli pozvání do ZŠ Jakutská, kde zástupci jednotlivých tříd prezentovali výstavu na chodbě v třetím patře školy. Zde visí výtvarně ztvárněné plakáty s jednotlivými návrhy a žáci se sem mohou přijít informovat o jednotlivých projektech, aby poté mohli rozdělit hlasy svým favoritům v celoškolním hlasování. Panu učiteli Vanclovi a všem žákům moc děkujeme za milé přijetí. Všech 13 projektů má vysokou úroveň a ať už vyhraje kterýkoliv, je jasné, že bude ve škole dobře sloužit.