Druhý ročník projektu Moje stopa ve škole zná své vítěze

Druhé kolo participativního rozpočtu na školách na Desítce vyvrcholilo na začátku prosince celoškolním hlasování. Děti ze všech deseti zapojených škol hlasovali pro návrhy svých spolužáků na zlepšování prostředí ve školách. O jejich přízeň se utkaly desítky skvělých projektů a na školách probíhaly intenzivní offline i online kampaně. Žáci nejčastěji navrhovali zútulňování prostředí ve školách, sedací vaky a barevné vybavení, zlepšení sportovního vybavení, nebo třeba 3D tiskárny. Každá škola získá na realizaci 35 000 korun. Moje stopa ve škole se objevila i ve Zprávičkách České televize: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10265744641-zpravicky/222411000161212/ V hlasování se na prvních příčkách nakonec umístily tyto projekty:
Vítězný projekt
kostým maskota školy – Panda
ZŠ V Rybníčkách
oprava pítka

Realizace vítězných projektů proběhne na jaře příštího roku a moc se na novinky ve školách těšíme.
Děkujeme všem žákům a žákyním za jejich skvělé návrhy a koordinátorům ve školách za jejich nesmírné úsilí, díky kterému bylo možné projekt participativního projektu na školách uskutečnit.